Sortiment

Zlato

Zlato (latinsky Aurum) je měkký drahý kov žluté barvy. Již od dávnověku bylo zlato používáno pro výrobu dekorativních předmětů a šperků.

Zlatý šperk již od nepaměti dodává svému nositeli punc výjimečnosti, je vyjádřením luxusu, stability a důvěryhodnosti. V kombinaci s drahým kamenem vybraného brusu bývá tato jeho symbolika ještě umocněna.

Stříbro

Stříbro (latinsky Argentum) je ušlechtilý kov bílé barvy, používaný člověkem již od starověku. Příčin, proč je stříbro milováno (zejména u mladé generace) je mnoho.

Stříbrný šperk je univerzální – může být zdrženlivý, módní, extravagantní, sportovní, romantický nebo tajemný. Jeho nespornou výhodou je nízká pořizovací cena a široký výběr.

Snubní prsteny

Snubní prstýnky si vyměňují při svatebním obřadu ženich s nevěstou jako symbol slibu lásky, věrnosti a spojení.

Snubní prsten by měl být z kvalitního materiálu, aby vydržel 50 a více let bez významných změn. K jeho výrobě se používá nejčastěji bílé nebo žluté zlato a stříbro. Obvyklé je podobné provedení obou prstenů. Nevěsta může mít prsten ozdobený kamínky. Výběr je široký - od levných zirkonů až po brilianty a diamanty. Na vnitřní stranu prstenu je možné vyrýt krátký text. Bývá to nejčastěji datum svatby a jména novomanželů.

Český granát

Český granát je průhledný až průsvitný minerál krásné syté ohnivě až krvavě červené barvy a drobných rozměrů. Krása českého granátu vynikne nejvíce ve velkých plochách. Šperky s českými granáty jsou proto hustě osázeny kameny a kov tvoří pouze nosnou konstrukci šperků. V poslední době se stává populární i kombinace českého granátu s dalším českým kamenem vltavínem.

Nabídka šperků s českým granátem obsahuje nejen nepřeberné množství klasických modelů, ale i šperky s moderním tvůrčím designem, které tvoří alternativu pro mladší generaci zákazníků.

Dětské přívěšky a dětské náušnice

Narození dítěte je pro rodiče přelomovým okamžikem jejich života. Dětský šperk je tedy ideální volbou pro rodiče, kteří chtějí unikátní ozdobu pro své nejmenší. Prarodiče a přátelé zase mohou nevšedním šperkem vyjádřit svou radost z narození miminka.

V nabídce máme celou produktovou řadu Cutie Kids od českého výrobce šperků.

Hodiny a hodinky

Lidé se měřením času zabývají od pradávna a přístroje pro měření času, známé jako hodiny, urazily během oněch tisíciletí velmi dlouhou cestu. Dnes již není nutné speléhat na vržený stín, sypající se písek nebo kývání kyvadla.

V dnešní době je přehled o aktuálním čase nezbytnou součástí života. Moderní hodiny a hodinky by měly být přesné a nenáročné na údržbu. V naší nabídce proto máme elegantní náramkové hodinky značky MEORIS a precizní stolní a nástěnné hodiny značky RHYTHM.

Náramkové hodinky MEORIS

Jedinečné náramkové hodinky s technologiemi a materiály špičkové úrovně a s českým designem – to jsou náramkové hodinky MEORIS.

Hodinky jsou vyrobeny pouze z kvalitních antialergických a bezniklových materiálů jako jsou titan, ušlechtilá nerezová ocel, keramika a uhlíková vlákna. Do hodinek jsou vsazena safírová skla odolná proti poškrábání nebo tvrzená minerální skla. Přesnost chodu zajišťují vysoce kvalitní švýcarské a japonské hodinové strojky.

Stolní a nástěnné hodiny RHYTHM

Přesné a nenáročné. Tata dvě slova stručně a výstižně charakterizují japonské stolní a nástěnné hodiny značky RHYTHM.

Opravy

Zajišťujeme opravy a úpravy zlatých a stříbrných šperků a to zejména: